Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Qfar i sjell njeriut lumturinë?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
ArberZhubii
V.I.P
V.I.P
ArberZhubii

Posts : 608
Join date : 30/09/2009
Age : 23
Location : Gjakova
Hobi Hobi : Football

Qfar i sjell njeriut lumturinë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Qfar i sjell njeriut lumturinë?   Qfar i sjell njeriut lumturinë? - Faqe 2 Icon_minitimeMon Oct 05, 2009 4:56 pm

dhashuria edhe arritja e asaj qe do ne jete ja sjell njeriut lumturine Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.realmadrid-star.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Qfar i sjell njeriut lumturinë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Qfar i sjell njeriut lumturinë?   Qfar i sjell njeriut lumturinë? - Faqe 2 Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 1:26 pm

bravo arber Wink

sa i perket temes: Dashuria lumturia gezimi etj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

Qfar i sjell njeriut lumturinë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Qfar i sjell njeriut lumturinë?   Qfar i sjell njeriut lumturinë? - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 7:28 pm

une menoj qe dashuria naj sjell lumturin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Qfar i sjell njeriut lumturinë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Qfar i sjell njeriut lumturinë?   Qfar i sjell njeriut lumturinë? - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qfar i sjell njeriut lumturinë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Dashuria dhe Shoqeria-
Kërce tek: