Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Shoket e ngusht...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

Shoket e ngusht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shoket e ngusht...   Shoket e ngusht... - Faqe 2 Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 9:24 am

special-toniii shkruajti:
shekt e mi te ngusht jan:Albioni,arjaniti,floridi,rinori,arbri,didi etj

Mum harrove krejt a Shoket e ngusht... - Faqe 2 614276
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Shoket e ngusht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shoket e ngusht...   Shoket e ngusht... - Faqe 2 Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 9:30 am

me fal se vallai te pasna harru edhe qithashtu edhe nje shok te ngusht bardhin e etnikun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
Rinor Hyseni
Antarë 50%
Antarë 50%
Rinor Hyseni

Posts : 321
Join date : 26/08/2009
Age : 24
Location : Vushtrri
Hobi Hobi : Futbolli

Shoket e ngusht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shoket e ngusht...   Shoket e ngusht... - Faqe 2 Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 11:19 pm

special-toniii shkruajti:
me fal se vallai te pasna harru edhe qithashtu edhe nje shok te ngusht bardhin e etnikune unee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

Shoket e ngusht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shoket e ngusht...   Shoket e ngusht... - Faqe 2 Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 8:01 am

une met vertet kam shum shok po ti permeni do te mbushen 10 faqe vetem me emrat e atyre


edhe kta t forumit gjithashtu nese pranojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Shoket e ngusht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shoket e ngusht...   Shoket e ngusht... - Faqe 2 Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 10:15 am

Rinor Hyseni shkruajti:
special-toniii shkruajti:
me fal se vallai te pasna harru edhe qithashtu edhe nje shok te ngusht bardhin e etnikune unee
o ka shum o rinor eddhe ti je po nuk po muj krejtve me ju shkru
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Shoket e ngusht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shoket e ngusht...   Shoket e ngusht... - Faqe 2 Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 1:45 pm

hahaha shoqeri te gjan paskni auheuhae
Mbrapsht në krye Shko poshtë
EffectKill'
Fillestar
Fillestar
EffectKill'

Posts : 9
Join date : 05/09/2009

Shoket e ngusht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shoket e ngusht...   Shoket e ngusht... - Faqe 2 Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 11:45 pm

Shokku jem ma i ngushti osht rozafati edhe andi po shoqet mat ngushta jan erleta edhe donika
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
Arjanit Manchester United

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 29

Shoket e ngusht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shoket e ngusht...   Shoket e ngusht... - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 5:37 pm

shoku jem i ngusht osht Albion Uka ndersa shoqe te ngushta Gentiana Geci
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Shoket e ngusht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shoket e ngusht...   Shoket e ngusht... - Faqe 2 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 9:00 am

Shoki me i ngushte Lisjani dhe Agroni ndersa shoqja Arjeta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kullerka-llapjanka
Fillestar
Fillestar
kullerka-llapjanka

Posts : 5
Join date : 01/10/2009

Shoket e ngusht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shoket e ngusht...   Shoket e ngusht... - Faqe 2 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 3:51 pm

Shoqet e mia te ngushta jon: Beeli Ponja Vushi Leta Vila Xona

kurse shokt e ngusht jon : FLo0rI Xheti Mili Fiki Iliri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Shoket e ngusht... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shoket e ngusht...   Shoket e ngusht... - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shoket e ngusht...
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Dashuria dhe Shoqeria-
Kërce tek: