Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 2:03 am

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 10:16 am

une menoj qe ka rregulla 1) mos me tradhtu hehe
2)tira sdi pirat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arlindi
Fillestar
Fillestar
Arlindi

Posts : 14
Join date : 10/07/2009

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 2:31 pm

rregulli 1.Te mos trathtojjnë njeriin tjetrin edhhe rregulli 2.tte jenn te lumtuur ne jet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Nitchee
Antar 10%
Antar 10%
Nitchee

Posts : 64
Join date : 10/07/2009
Age : 23
Location : Podujev

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 3:25 pm

Rregulii 1 Osht : Te Mos Tradhtohenn 2 Te Kalojn jet Te LumtuR !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.llapi-forum.tk
Aidzz
Antar 10%
Antar 10%
Aidzz

Posts : 48
Join date : 10/07/2009
Age : 24
Location : Podujeve
Hobi Hobi : Football

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 4:38 pm

Sdi Rregulla Se sjom i martum affraid


Edituar për herë të fundit nga Aidzz në Fri Jul 10, 2009 4:40 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.barafranca.com
mentor
Antarë 40%
Antarë 40%
mentor

Posts : 106
Join date : 14/07/2009
Age : 23
Location : Podujeva

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 1:44 pm

Regulla e 1)mos me tradhtu e 2)me kalu 1 jet sa ma te mir 3)ka tira po un nuk i di pale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
behar
Antar 10%
Antar 10%
behar

Posts : 64
Join date : 16/07/2009

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: F.C.B   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeSat Jul 18, 2009 3:01 pm

Une mendij se dashuria ka shum rregulla po na si dim ato rregulla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeSat Jul 18, 2009 3:03 pm

Shum e vertet behar nuk i din na ato rregulla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
Didi.Dardan
Antar 10%
Antar 10%
Didi.Dardan

Posts : 30
Join date : 08/08/2009
Age : 28
Location : Prishtina
Hobi Hobi : IT

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 8:14 pm

Valla po i ka 29 rregulla dashuria

Une po ja jau kallxoj te 28-ten :p:p:p


Sbon me kon Xheloz:s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 9:13 pm

ndash me te shkuu martesa sa me mire edhe ndash mos me humb naj dhembe une te gjithve ja u rekomandoj: NGONE GRUN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 1:23 am

Enndriti shkruajti:
ndash me te shkuu martesa sa me mire edhe ndash mos me humb naj dhembe une te gjithve ja u rekomandoj: NGONE GRUN
Sa te ngojsh grun mir i ki punt qat dit qe nuk e ngon dije qe ka me kris kiameti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
leoneta
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
leoneta

Posts : 1018
Join date : 12/07/2009
Location : Podujeva

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 1:28 am

agagagga mir e kini volla nom qe ppo e dini se qashty esht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FABIANI
V.I.P
V.I.P
FABIANI

Posts : 421
Join date : 15/08/2009
Location : Ne fund te oqeanit

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 7:45 pm

Po ka rregulla edhe ato i bon grujaa.hahahahaha

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? 379385
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 8:52 am

ka ka shum bile po do ma kryesoret jon: mos me tradhtu njani tjetrin me respekty edhe me kalu jeten te lumtur pa probleme edhe shum sene tjera ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
M4[x]beeTh
Antarë 50%
Antarë 50%
M4[x]beeTh

Posts : 439
Join date : 08/08/2009
Age : 27

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 10:35 pm

DASHURIA DHE LUFTA nuk zgjedhin mjete Wink


Mus e harroni kit sen (prej provojes e kom)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ilirid.tk
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 9:31 am

M4[x]beeTh shkruajti:
DASHURIA DHE LUFTA nuk zgjedhin mjete Wink


Mus e harroni kit sen (prej provojes e kom)
vallai edhe une pajtohan me ty mir e ki
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
Rinor Hyseni
Antarë 50%
Antarë 50%
Rinor Hyseni

Posts : 321
Join date : 26/08/2009
Age : 24
Location : Vushtrri
Hobi Hobi : Futbolli

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 11:18 pm

special-toniii shkruajti:
M4[x]beeTh shkruajti:
DASHURIA DHE LUFTA nuk zgjedhin mjete Wink


Mus e harroni kit sen (prej provojes e kom)
vallai edhe une pajtohan me ty mir e ki
mir e ki valla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
● KING ALBO ●
Antarë 40%
Antarë 40%
● KING ALBO ●

Posts : 147
Join date : 23/08/2009
Age : 28

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 12:13 am

rregullat me kon i qendrushem sa ma shum mosmet ra tlig Razz lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.great-albania.tk
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
Arjanit Manchester United

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 29

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 5:35 pm

Rinor Hyseni shkruajti:
special-toniii shkruajti:
M4[x]beeTh shkruajti:
DASHURIA DHE LUFTA nuk zgjedhin mjete Wink


Mus e harroni kit sen (prej provojes e kom)
vallai edhe une pajtohan me ty mir e ki
mir e ki valla
mir e ki
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 8:59 am

mu kan te drejte :d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 6:29 pm

po ka rregulla ato jan:

1-me dasht te dashuren ose te dashurin shumm
2 mos me tradhtuu kurr
3 edhe me qen te lumtur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 12:06 pm

bravo dona se qito jane shum te rendesishme per te dy qe jane te dashuruar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 2:50 pm

qito jon ma kryesoret en jet vallahi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 3:20 pm

ooo rregulli kryesor osht me ngu grun se te rreh e te bon lom tanaj....ngomni muu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Empty
MesazhTitulli: Re: A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?   A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A ka rregulla dashuria dhe cilat jane ato ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Dashuria dhe Shoqeria-
Kërce tek: