Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Te flasim per Endrrat

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te flasim per Endrrat   Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 10:17 pm

ke pa amo e ke harru
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te flasim per Endrrat   Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 12:26 am

auehuaheu e munder abi l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te flasim per Endrrat   Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 7:58 am

normAl(H)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
Arjanit Manchester United

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 29

Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te flasim per Endrrat   Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 5:59 pm

po endrra shoh kaniher me kujtohen kaniher jo veq bani um qilloj anderr e mir jak aj dertin e di qi jam ne enderr edhe nuk qohna hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te flasim per Endrrat   Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 7:40 pm

a me kon e keqe kcen mejher l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te flasim per Endrrat   Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:22 am

nuk shoh edhe fort ondrra po pram 1 e pash :S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te flasim per Endrrat   Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 7:32 pm

sot kom flejt si kingj pa pa as ni anderr hiq sen aehuaehuaeh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArberZhubii
V.I.P
V.I.P
ArberZhubii

Posts : 608
Join date : 30/09/2009
Age : 23
Location : Gjakova
Hobi Hobi : Football

Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te flasim per Endrrat   Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 6:11 pm

un walla prom si kingj kom flejt hiq andrra skom pa l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.realmadrid-star.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te flasim per Endrrat   Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 10:35 pm

haha un sot e kom pa ni anderr po tybeh se paskum harruu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te flasim per Endrrat   Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 9:57 pm

valla nuk po me bjen ndermend qetasht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Te flasim per Endrrat   Te flasim per Endrrat - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Te flasim per Endrrat
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shkenca dhe Teknologjia :: Filozofia dhe Psikologjia-
Kërce tek: