Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Humori-Barcoleta

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 12:14 am

tregoni naj barcolet

qe un po e kallxoj nja : a muni me dit pse bjondina kur shkon ne shkretir e merr deren e kerrit me veti ?? sepse kur i vjen zheg e qel xhamin l mu flladit uaheuaheuhau l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Nitchee
Antar 10%
Antar 10%
Nitchee

Posts : 64
Join date : 10/07/2009
Age : 23
Location : Podujev

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: 40 Vjet   Humori-Barcoleta Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 12:55 pm

I kam gati 40 vjet e nuk kam femër, spom len gruja!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 12:58 pm

edhe nja apet me bjondina : a e dini pse bjondina kur msojn dalin me ballkonn , ? qe kur e vet naj kush i thot qe kom Studiu jasht uaheuaeh l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aidzz
Antar 10%
Antar 10%
Aidzz

Posts : 48
Join date : 10/07/2009
Age : 25
Location : Podujeve
Hobi Hobi : Football

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 2:06 pm

Qe Unee Ni Barcolet : Jane Kane 2 Shoke edhe i ka than njani qysh e din ti sa Osht ora Diten i Ka than ky tjetri E di Me Ane te Diellit E ja ka Ba ai tjetri e Naten qysh e Din ja ka Ba Qohna i Bie Fyellit Edhe Del 1 Njeri edhe Bon Kush osht ai i Qim nane QE un 3 Te nates Po ma Nxjeerr Gjumin .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.barafranca.com
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 2:10 pm

uaheuaheuaheueha shum e fort qikjo l l teper u paka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 6:26 pm

Dentisti i thoshte pacientës:
- Zonjë hapeni gojën ju lutem!
- Faleminderit, – ik then pacientja.
- Përse më falënderoni?
- Sepse shoqi im më thotë gjithmonë “Mbylle gojën!”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 8:43 pm

auheuahe e fort barchee. qe un nja : u kan nastradini edhe shokt e tij ne Aeroplan edhe Aeroplani u nda ne 2 pjes dhe tash nastradini dhe shokt e tij jan kap neper hekrat qe kan mbet nga aeroplani edhe jav ka ba shokve a guxoni me kcy i kan than jo e ti ? ju ka pergjigj nastradini po un kcej amo para se me kcy un je rrehni shuplak (duartokisni)tani jon ra ata posht auheuaheuhauehaue Very Happy l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mentor
Antarë 40%
Antarë 40%
mentor

Posts : 106
Join date : 14/07/2009
Age : 24
Location : Podujeva

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 1:38 pm

u kan hasa edhe hysa edhe jon shku me grabit 1 bank edhe tani hysa ka nejt te dera me majt roje kurse hasa u shku ne qender te bankes mej vjedh paret tani u ardh 1 polic i ka than hyses qka po bon ti ktu i ka than po shkruj vjerrsha i ka than aiit lexoma 1 se kom qef nr vjerrsha tani ja ka nis hysa Lindi dielli perendoj hana ik has se ti .... nana
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeSat Jul 18, 2009 10:43 am

uhauehaue e fort qe edhe un nja

a e dini pse kur u shku Bjondina te mjeku i ka than mjeku duhet mej ngjit zyzat ne bark ? i ka than mjeku se e ki zorren qorre aheuhaeuhaue l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeSat Jul 18, 2009 12:49 pm

Një nate gruaja u zu me nastradinin, idha të shtyre dhe e rrokullisi neper shkalle.
Komshia e ndjeu zhurmen dhe të nesermen e pyeti nastradinin.
- Cfar ishte gjith ajo zhurme dje?
- Asgje, vetem se gruaja ime hodhi xhaketene nga shkallet,
- Cfare nje xhaket vetem beri aq shume zhurme?
- Brenda saj isha dhe une. Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeSun Jul 19, 2009 5:03 pm

u kan bjondina edhe ka dasht me myt 1 peshk qysh me myt peshkun ja ka shti kryt ne uj qe me myt uaheuhauehaue Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
veranda
Fillestar
Fillestar
veranda

Posts : 23
Join date : 20/07/2009

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeMon Jul 20, 2009 10:05 pm

u kan gjermani amerikani edhe shqiptari jen hip meni ur shum tnalt edhe ia ka bo gjermani amerikanit a guxon me kcy prej qika naltit ta dha gjysmen e gjermonis amerikani ka than jo tani ija ka ba amerikai gjermanit a po kcen ti ta dha un gjysmen e amerikes edhe ai ka than jo tani jen ba ata 2 ja kan ba shqiptarit a po kcen ti prej qika naltit ta dhajna gjysmen e amerikes ehe gjysem e gjermanis ai ka than jo tani ata 2 kan than le bre se shqiptart jo tuxa ia ka ba shqiptari a po lidhem me ka ni lemenk se kcej hahahahaha Very Happy Very Happy ata kan pas me ja jep gjysen e amerike e gjysen e gjermanis ky ka than per 1 lemek kcej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
veranda
Fillestar
Fillestar
veranda

Posts : 23
Join date : 20/07/2009

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeMon Jul 20, 2009 10:09 pm

u kan 1 djal ska msu hiq i ka pas krejt 1sha veq en muzik 5she kur u shku babi i vet mi ja pa notat en shkoll ja ka pa krejt 1 veq muzik 5 kur u ardh i ka than prej gjith atynve 1shav ty pot kendohet a hahahahaha Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kaltrina
PrincesS
PrincesS
kaltrina

Posts : 186
Join date : 19/07/2009
Age : 24
Location : Podujeva

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeTue Jul 21, 2009 9:39 am

jon kan hasa dhe hysa dhe e blejten ka ni akullore dhe hassa e veti hysen sa eshte oraa tha qe po e kqyri tamon eka kthy doren me kqyr se sa esht ora i ka ra akullorja ne tokk l Razz auahhhahahuahh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
veranda
Fillestar
Fillestar
veranda

Posts : 23
Join date : 20/07/2009

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeTue Jul 21, 2009 9:56 am

u kan hasa edhe hysa kan ra me ni grop te fell e dhe ja ka ba hasa hyses shtym nashta dalim po skan mujta ja ka ba hysa hases le se dalim neser kur te shkojna ne shkoll hahahahhaha ata skan muj me dal hiq Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Edituar për herë të fundit nga veranda në Tue Jul 21, 2009 9:58 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
veranda
Fillestar
Fillestar
veranda

Posts : 23
Join date : 20/07/2009

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeTue Jul 21, 2009 9:57 am

U kan hasa edhe hysa kan ra me ni grop te fell e
dhe ja ka ba hasa hyses shtym nashta dalim po skan mujta ja ka ba hysa
hases le se dalim neser kur te shkojna ne shkoll hahahahhaha ata skan mujt me dal hiq uhahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kaltrina
PrincesS
PrincesS
kaltrina

Posts : 186
Join date : 19/07/2009
Age : 24
Location : Podujeva

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeTue Jul 21, 2009 12:57 pm

nje mashtrues e kishte varur prapa ne mur karshi peshores nje pasqyr te madhe nje shok i tij e pyeti-habitem me ty pse e ke varur at pasqyr te madhe prapa?-nuk kupton?qe kur te vijne te blejn njerzit te shikohen ne pasqyr ndersa un te peshoj me pak
hahahhahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
deng
Fillestar
Fillestar
deng

Posts : 16
Join date : 10/07/2009

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeTue Jul 21, 2009 4:54 pm

Jon kan 2 buk , tu ec rruges e kan pa ni kifle me airokrem edhe kan than , qe moj kaq e vogel i ka ly buzet hehe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 12:25 pm

huaheauehauh kishe qe u kan me airokrem a po uhaeuhaueh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
behar
Antar 10%
Antar 10%
behar

Posts : 64
Join date : 16/07/2009

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 4:20 pm

ish kan niher ni pul edhe ni gjel e vet pula gjelin pse ti nuk bon vez gjeli i thot se shkyj une b??? per 10cent hahahahaahha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 6:21 pm

u kan nastradini edhe ka dasht me ble ne Ferrarri . Ferrarri ka kushtu 29.999 Euro e per 1 Euro ska mujt me ble e ka pa 1 plak edhe i ka than a i ki 1 Euro me ma dhan se pe blej 1 Ferrarri i ka than plaka po more qe merri 2 Euro edhe blema edhe mu nja uaheuhae
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lawdia
PrincesS
PrincesS
lawdia

Posts : 106
Join date : 21/07/2009

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 11:25 pm

Ndalon polici nje shofer qe ishte kundravajtje dhe i thote -Nxirr dokumentat!
Ky e shikon veten ngusht, mendohet sa mendohet dhe i nxjerr policit nje pasqyre perballe. Policit i ndryshon cehrja dhe i thote:
- Pse s'tregon qe jemi kolege?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 11:30 pm

Dreka e qenit

-I dashur, ku eshte gjella qe teproi nga dreka?
-Ia dashe qenit.
-Po ti qenke idiot!
-Mos u merzit, qeni nuk e dinte qe e kishe gatuar ti!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mentor
Antarë 40%
Antarë 40%
mentor

Posts : 106
Join date : 14/07/2009
Age : 24
Location : Podujeva

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 12:28 am

uaheuhaueh edhe qeni u bo me zgjedh ushqimin auheuhaeuh shum e fort
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 12:32 am

u kan hasa edhe hysa edhe jon kan ne dhom edhe e kan pas dritaren qel edhe jon hi do mickoja mrena edhe tani hasa edhe hysa i kan qit apet jasht mas nja 4 min jon ardh do Xixillonja jon hi mrena edhe ja ka bo hasa hyses ik hys se jon ardh mickojat me na lypp me bataria auehauehauehauehuaeh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Humori-Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Humori-Barcoleta   Humori-Barcoleta Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Humori-Barcoleta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Bisedë e Lirë :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: