ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Ramush Haradinajn e ndaluan prap ne Hag


Historia Shqiptare1Dardani_K22147Fri Jul 30, 2010 12:46 am
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Rukije Sharije kendim nga Kurani per mbrojtje nga te keqijat.


Forumi Islam2Dardani_K2793Wed Jul 28, 2010 10:21 am
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Ne Bised me armikun po na ik veriu i Kosoves


Historia Shqiptare0Dardani_K2623Sun Jul 18, 2010 6:02 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  A dini diqka me shume ne lidhje me BEktashinjet (Dervishet)


Forumi Islam1Dardani_K2964Sun Jul 18, 2010 1:27 am
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Florin krasniqi Rrefimi i Pullazgjiut te Amerikes si pruri armatim UQK-s


Historia Shqiptare1Dardani_K2425Wed Jul 14, 2010 4:22 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  U buregos Ilir Tolaj por a ashte ky peshku i madh i EULEXIT


Historia Shqiptare0Dardani_K2336Wed Jul 14, 2010 12:58 am
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Traditat Shqipetare ne Kosove dhe ne Shqiper


Kultura Shqiptare1Dardani_K21120Tue Jul 13, 2010 8:06 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Shqiptarët më të famshëm në botë


Kultura Shqiptare11baRchee.1447Tue Jul 13, 2010 2:27 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  pershendetje te gjithe juve qe jeni Llapijan dhe ju qe jeni nga qytetet tjera


Pershendetje te ndryshme0Dardani_K2478Tue Jul 13, 2010 2:18 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Shkembimi i territoreve ndermjet Kosoves e Serbis


Historia Shqiptare0Dardani_K2273Sun Jul 11, 2010 8:06 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Shamija dhe Lirija ne Kosove


Forumi Islam0Dardani_K21283Sun Jul 11, 2010 8:00 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Rreni diqka !!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 28, 29, 30 ]
Bisedë e Lirë738FLo0rI8605Sat Jul 10, 2010 10:52 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Fshihen shenjat Kombetare nga Xhamija


Forumi Islam0Dardani_K2602Sat Jul 10, 2010 6:36 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Ardheja e Toni Bleirit diqka si e dyshimt po me duket


Historia Shqiptare0Dardani_K2263Sat Jul 10, 2010 6:26 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Qka mendoni per Mjeksin Kosovare


Mjeksia dhe Shëndeti15FLo0rI1343Sat Jul 10, 2010 2:48 am
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Edhe sode u rrahen djemet e Vetvendosjes


Historia Shqiptare0Dardani_K2566Sat Jul 10, 2010 2:33 am
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Ulliri - mbrojtës i zemrës


Mjeksia dhe Shëndeti0Dardani_K2745Thu Jul 08, 2010 1:29 am
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Gripi i derrav perfshin edhe Ballkanin


Mjeksia dhe Shëndeti21FLo0rI714Thu Jul 08, 2010 1:26 am
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  ShowBizi Kosovarë


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
ShowBiz26baRchee.1780Wed Jul 07, 2010 9:50 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Pyetje per te gjithe qe dine ne lidhje me fenomenet mbinatyrore.


Forumi Islam2Dardani_K2589Wed Jul 07, 2010 9:32 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Filmi amerikan i metrazhit të shkurtër që shkaktoi shqetësime në qarqet kishtare botërore


Forumi Islam1Dardani_K2588Wed Jul 07, 2010 2:31 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin


Forumi Islam3Dardani_K21295Wed Jul 07, 2010 2:25 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Tahir Zemaj shpallet hero i Kosoves


Historia Shqiptare0Dardani_K21009Wed Jul 07, 2010 2:20 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  kesaj here Skender Hyseni ja ftofi Tadiqit e Jeremiqit


Historia Shqiptare0Dardani_K2303Wed Jul 07, 2010 2:08 pm
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Pse spo krijoni edhe tema te tjera


Rregullat e Forumit0Dardani_K24804Wed Jul 07, 2010 2:31 am
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  A ashte Hashim Thaqi politikan i deshtun apo i perparun


Historia Shqiptare0Dardani_K2360Wed Jul 07, 2010 2:17 am
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Qka po ndodhe me Politikanet tane


Historia Shqiptare0Dardani_K2321Wed Jul 07, 2010 2:14 am
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Përse të gjith e dina denimin e Zotit, e apet i bajm të njejta gabimet?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Forumi Islam39-Linda-1181Wed Jul 07, 2010 1:43 am
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Qka ashte kah ndodhe neper xhamijat Shqipetare qe po rrehen


Forumi Islam0Dardani_K2613Wed Jul 07, 2010 1:38 am
Dardani_K2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Pranoj ose Refuzoj !


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 36, 37, 38 ]
Bisedë e Lirë926baRchee.9999Wed Jun 09, 2010 11:48 am
gent Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Me ken kishe dal me pi kafe (nga forumi llapi-forum)??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 19, 20, 21 ]
Bisedë e Lirë519FABIANI6478Wed Jun 09, 2010 11:13 am
FABIANI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Qa kishit ba per antarin ma nalt?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 25, 26, 27 ]
Bisedë e Lirë667Enndriti7673Tue Jun 08, 2010 5:26 pm
gent Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Cilat pyetje ju bezdisin?


Bisedë e Lirë16FABIANI688Tue Jun 08, 2010 5:24 pm
gent Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Sa vler ka bukuria tek i/e dashura-i?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Bisedë e Lirë50FABIANI1200Tue Jun 08, 2010 12:51 pm
FABIANI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Llapi-forum Caffe


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Bisedë e Lirë88FABIANI4650Tue Jun 08, 2010 12:50 pm
FABIANI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

 Ngjitës Qiftet E Forumit?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Bisedë e Lirë86The.Trew3110Tue Jun 08, 2010 12:48 pm
FABIANI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Cilin ekip te Futbollit e preferoni ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Sporti87FLo0rI2240Tue Jun 08, 2010 12:40 pm
FABIANI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Këtu Mund Te Flisni Lirshëm


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
Bisedë e Lirë182Aidzz3186Sat May 01, 2010 9:30 pm
special-toni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

 Ngjitës Shkruaj Numra Me Radh


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 5, 6, 7 ]
Bisedë e Lirë172special-toni2893Sat May 01, 2010 9:29 pm
special-toni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Poezi Islame


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
Forumi Islam101FLo0rI8881Sun Feb 28, 2010 8:46 pm
gent Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  G.I. Combat: Episode I - Battle of Normandy


Shkarko Lojra2addme698Fri Jan 22, 2010 9:07 pm
nderim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Max Payne PC Game


Shkarko Lojra1baRchee.603Fri Jan 22, 2010 8:57 pm
nderim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Need for Speed Carbon


Shkarko Lojra2baRchee.1127Fri Jan 22, 2010 8:55 pm
nderim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Delta Force 3 Land Warrior


Shkarko Lojra1Enndriti636Fri Jan 22, 2010 8:36 pm
nderim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Age of Empires 1


Shkarko Lojra1baRchee.484Fri Jan 22, 2010 8:30 pm
nderim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Haxhxhi - Shtylla e pestë e Islamit


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Forumi Islam33baRchee.1827Sat Jan 16, 2010 1:25 am
donaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Black Hawk Down


Shkarko Lojra1baRchee.502Mon Jan 04, 2010 3:33 pm
zenel bobi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

 [ Sondazh ] MR Bean Game


Shkarko Lojra5baRchee.527Fri Jan 01, 2010 12:14 am
zenel bobi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  hello all .


Prezantohu!0majac450Sun Dec 27, 2009 6:01 pm
majac Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - - Faqe 2 Empty

  Shikoje 100 here edhe prak ke me kesh


Best of YouTube0Enndriti513Fri Dec 25, 2009 10:46 pm
Enndriti Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
Kërce tek: