ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Visitor messages | Profili | Statistikat | Friends | Contact

Gjithcka mbi Dardani_K2

Male
 
Posts :
45
 
Join date :
07/07/2010
 
Location :
Kahmas dhe Askund
 
Hobi Hobi :
Te tanat Kapak
 
Dardani_K2
avatar
Rank: Antar 10%
Antar 10%
Dardani_K2 friends
Dardani_K2 has no friends yet