ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Visitor messages | Profili | Statistikat | Friends | Contact

Gjithcka mbi Donistyle

Posts :
570
 
Join date :
18/09/2009
 
Location :
N'krejt Kosoven
 
Hobi Hobi :
Futbolli dhe noti
 
Humor :
Halla caki Teze Caki ...!!!
 
Donistyle
Donistyle
Rank: V.I.P
V.I.P
Donistyle friends
Donistyle has no friends yet