ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Share | 
 

 Cilet ishin Shkrimatet më të mëdhej në botë ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

MesazhTitulli: Cilet ishin Shkrimatet më të mëdhej në botë ?   Fri Jul 10, 2009 5:09 pm

C'mendim keni ,

Cilet ishin shkrimtaret me te medhej boteror , si quheshin veprat tyre ?

dhe pse mendoni se janë me te miret .?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 23
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Cilet ishin Shkrimatet më të mëdhej në botë ?   Thu Aug 27, 2009 2:29 pm

Uilliam Shekspir

Naim Frasheri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
avatar

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

MesazhTitulli: Re: Cilet ishin Shkrimatet më të mëdhej në botë ?   Thu Aug 27, 2009 10:18 pm

Naim Frasheri legjend e gjall
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
avatar

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 27

MesazhTitulli: Re: Cilet ishin Shkrimatet më të mëdhej në botë ?   Thu Sep 17, 2009 5:40 pm

Naim Frasheri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Donistyle
V.I.P
V.I.P
avatar

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

MesazhTitulli: Re: Cilet ishin Shkrimatet më të mëdhej në botë ?   Mon Sep 21, 2009 10:30 am

Mu me ka pelqyer shum shum Bajroti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilet ishin Shkrimatet më të mëdhej në botë ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cilet ishin Shkrimatet më të mëdhej në botë ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Kultura Shqiptare-
Kërce tek: