ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Share | 
 

 Formula 1/Formula One

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Formula 1/Formula One   Thu Aug 27, 2009 5:37 pm

aheaheuaehuauieuh qe de

mr beane l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rinor Hyseni
Antarë 50%
Antarë 50%
Rinor Hyseni

Posts : 321
Join date : 26/08/2009
Age : 22
Location : Vushtrri
Hobi Hobi : Futbolli

MesazhTitulli: Re: Formula 1/Formula One   Thu Aug 27, 2009 11:35 pm

te ish kon hala gjermani i kesh sos
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Formula 1/Formula One   Thu Aug 27, 2009 11:59 pm

Sebastian Vettel shum i fort o

kaq i ri edhe nja 2 a 3 her e ka fitu kaj qmim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
albi
Antarë 40%
Antarë 40%
albi

Posts : 162
Join date : 14/09/2009

MesazhTitulli: Re: Formula 1/Formula One   Tue Sep 15, 2009 1:54 pm

masa ma i foti (per mendimin tim) tan folin per pilotet qe ju pelqejn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Formula 1/Formula One   Tue Sep 15, 2009 2:19 pm

po albi te gjith kan drejt me than qka tdojn mendimin e tyre Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

MesazhTitulli: Re: Formula 1/Formula One   Fri Sep 18, 2009 11:09 pm

sdi qa i ka gjet sivjet ferrarin edhe mc-laren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Formula 1/Formula One   Fri Sep 18, 2009 11:20 pm

l

jon ra posht wolla kumedit pse :S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

MesazhTitulli: Re: Formula 1/Formula One   Sun Sep 20, 2009 8:52 am

se tash keit ekipet e kan buxhetin njejt e atyne sju ka konvenu kjo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Formula 1/Formula One   Thu Sep 24, 2009 12:26 pm

opp

Vettel nven 3 mdoket o ne renditjen e pergjithshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Formula 1/Formula One   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Formula 1/Formula One
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Sporti-
Kërce tek: