ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Share
 

 pershendetje te gjithe juve qe jeni Llapijan dhe ju qe jeni nga qytetet tjera

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

pershendetje te gjithe juve qe jeni Llapijan dhe ju qe jeni nga qytetet tjera Empty
MesazhTitulli: pershendetje te gjithe juve qe jeni Llapijan dhe ju qe jeni nga qytetet tjera   pershendetje te gjithe juve qe jeni Llapijan dhe ju qe jeni nga qytetet tjera Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 2:18 pm

cheers pershendetje per ju te Gjithe nje faqe e mire tema te mira por komente shume pak ne kete forum
ne te gjithe keto tema duhet te ket edhe pergjigjeje se dikush pergjigjet mire e dikush keq por ne fund
ja gjejm nje mesatare vetem te mos e ofendojna njani tjetrin sa te bahet biseda pa ofendime ashte mire se e di se te gjithe smundemi me qenen
te nje mendimi. cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
pershendetje te gjithe juve qe jeni Llapijan dhe ju qe jeni nga qytetet tjera
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Më afër njeri-tjetrit :: Pershendetje te ndryshme-
Kërce tek: