ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Share
 

 Lojtari i preferuar edhe pse

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
albi
Antarë 40%
Antarë 40%
albi

Posts : 162
Join date : 14/09/2009

Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 4:40 pm

kaka,ronaldo,van der vaart


Se luin per realin
amo edeh kur skan lu per ta em kan pelqy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
albi
Antarë 40%
Antarë 40%
albi

Posts : 162
Join date : 14/09/2009

Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 9:05 am

enis fetaahu ma i forty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 25
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 9:12 am

Fernando torres e gerrard jan ma te mirt nuk fryhen si kta tjeret


----------------------------------------------------------------------

O ti mos jep arsye mor palidhje merr vesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.toni-chat.tk
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
Arjanit Manchester United

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 27

Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:00 pm

Manchester United

sepse gjithmon fiton trofe edhe e du
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:21 pm

Raul Higuain dhe Kaka se jane legjenda
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 1:50 pm

mesi kaka ronadlo se jon te mir edhe lujn shum mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 7:14 pm

valla donaa shtoja edhe Gerrard se i mrekullueshem eshte....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 25
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 4:27 pm

lojtari i preferun torres se prej se kam shiku futboll edhe kur u ka per atletiko madrid gjith e kam adhuru lojen e tij dhe stilin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.toni-chat.tk
Monda@
PrincesS
PrincesS
Monda@

Posts : 72
Join date : 04/10/2009

Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Icon_minitimeMon Oct 05, 2009 3:13 pm

ronaldo dhe torres jon ma te mirt edhe luajn mir bukur shummmmm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArberZhubii
V.I.P
V.I.P
ArberZhubii

Posts : 608
Join date : 30/09/2009
Age : 22
Location : Gjakova
Hobi Hobi : Football

Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Icon_minitimeMon Oct 05, 2009 3:43 pm

qikat i donj kta vetem qe jane te bukur edhe qe varrisin shum l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.realmadrid-star.tk
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 10:14 am

kaka lojatr i prferuar se asht i shpejt i sakt edhe ban pasime te mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lojtari i preferuar edhe pse
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Sporti-
Kërce tek: