ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Share
 

 Lojtari i preferuar edhe pse

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 5:58 pm

Lojtari i preferuar edhe pse

Walcott: i shpejt ,i fuqishem , deportues
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
N-D-A-F
Antarë 40%
Antarë 40%
N-D-A-F

Posts : 139
Join date : 26/08/2009
Age : 24
Location : Vushtrri

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:04 pm

Mario Gomez se te qkoq me kry #lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rinor Hyseni
Antarë 50%
Antarë 50%
Rinor Hyseni

Posts : 321
Join date : 26/08/2009
Age : 22
Location : Vushtrri
Hobi Hobi : Futbolli

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:09 pm

lojtart e mi te preferuar Messi edhe Wolcott Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nitchee
Antar 10%
Antar 10%
Nitchee

Posts : 64
Join date : 10/07/2009
Age : 21
Location : Podujev

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:35 pm

Ibrahimovic&Messi Sepse Ibrahimovic osht i fort me kryy E Messi Ka taktik per loj xD
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.llapi-forum.tk
Rinor Hyseni
Antarë 50%
Antarë 50%
Rinor Hyseni

Posts : 321
Join date : 26/08/2009
Age : 22
Location : Vushtrri
Hobi Hobi : Futbolli

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:35 pm

me falni e kom harru me kallzu pse me pelqejn keta lojtar

Messi: me pelqen sepse bon ni loj te mir dhe osht mjaft i shpejt dhe e kontrollon topin mir

Wolcott : Wolcott me pelqen si lojtar sepse osht lojtar i ri dhe munet me arrit gjithqka dhe osht mjaft i shpejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 25
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 8:58 pm

lojtari i prefaruar dihet fernando torres sepse eshte nje super talent i qkoq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.toni-chat.tk
M4[x]beeTh
Antarë 50%
Antarë 50%
M4[x]beeTh

Posts : 439
Join date : 08/08/2009
Age : 25

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 11:59 pm

PAto

arsyeja: osht lojtar 19 vjeqar osht njeri qi mson pei gabimeve t`veta
mson cdo dit me perkushtim, nuk nalet dei t`e arin qellimin e vet,

osht i ri edhe ka me kan i 1ri n`bot n`tardhmen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ilirid.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 12:25 am

Ferrnando Torres:

Sepse ia kom percjell 50 gollat qe i ka dhon ne LFC
te gjitha i ka dhon me 1 taktik te njejt shum afer trupit te portierit ja ka dhon tonat
edhe se me kry te qkoq
dhe shyton me te 1 nuk e ludit topin menoj qe kjo e fundit o karakteristik e ti Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rinor Hyseni
Antarë 50%
Antarë 50%
Rinor Hyseni

Posts : 321
Join date : 26/08/2009
Age : 22
Location : Vushtrri
Hobi Hobi : Futbolli

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 2:28 am

valla mir e ki i fort o shum edhe mundet me arrit hala ma shum se osht i rii Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 9:29 am

Mu mas Walcott um pelqen MESSI

se i qkoq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rinor Hyseni
Antarë 50%
Antarë 50%
Rinor Hyseni

Posts : 321
Join date : 26/08/2009
Age : 22
Location : Vushtrri
Hobi Hobi : Futbolli

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 12:24 pm

Yes shkruajti:
Mu mas Walcott um pelqen MESSI

se i qkoq


krej mu me ka ga qa dush thuj Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor
Antarë 40%
Antarë 40%
mentor

Posts : 106
Join date : 14/07/2009
Age : 22
Location : Podujeva

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 10:39 pm

torresi
se eshte me i miri cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rinor Hyseni
Antarë 50%
Antarë 50%
Rinor Hyseni

Posts : 321
Join date : 26/08/2009
Age : 22
Location : Vushtrri
Hobi Hobi : Futbolli

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 11:12 pm

edhe vet e pat Messi ma i mir prej Sulmusve e pse me pelqen osht se osht i ri edhe munet mu bo edhe ma i mir dhe osht mjaft shpejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
N-D-A-F
Antarë 40%
Antarë 40%
N-D-A-F

Posts : 139
Join date : 26/08/2009
Age : 24
Location : Vushtrri

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 6:00 pm

edhe Alexandre Pato em pelqen se eshte i ri e munet me arrit qka dush
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CoWBoYS
Fillestar
Fillestar
CoWBoYS

Posts : 2
Join date : 03/09/2009

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 9:14 pm

OOOOOOO NORMAL MESSI SE OSHT MA MIRI PER GJITHQKA ILY "MESSI"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 25
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 10:32 pm

mu me pelqen torresi por edh pato deri diku sepse eshte nje super talent i ri dhe ka te ardhme te mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.toni-chat.tk
The.Trew
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
The.Trew

Posts : 280
Join date : 06/08/2009
Location : N'zemer te Lindes

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 11:19 pm

Mue John Terry

Veq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 6:31 pm

muee Steven gerrard eeeee ka shumeeeeeeeeee arsye psh. ka goditje shume te forte dhe precize qe kur te bahet faull portjerave kundershtar kamt ju dridhen... e organizon krejt lojen e ekipit.... eshte kapiten qe 10 vite.... ka shenu mashum gola se disa sulmues... nashta mjaftojne qito se ka haleeeeeeeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● KING ALBO ●
Antarë 40%
Antarë 40%
● KING ALBO ●

Posts : 147
Join date : 23/08/2009
Age : 26

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 12:18 am

Glen johnson sepse asht Gerrard i 2t
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.great-albania.tk
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 25
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 9:43 am

o per mu elnino se jav ban bajat do ronaldo e qisi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.toni-chat.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 2:34 am

Torres Gerrard amo edhe Johnson shum i fort


teper i fort
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
albi
Antarë 40%
Antarë 40%
albi

Posts : 162
Join date : 14/09/2009

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeMon Sep 14, 2009 1:15 pm

kaka se e ka frizuren e fort
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeMon Sep 14, 2009 5:34 pm

heheeh arsye shum e fort
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
albi
Antarë 40%
Antarë 40%
albi

Posts : 162
Join date : 14/09/2009

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 5:53 pm

huahuahuahu un arsye palidhje jepi amo jon shum trona huahuauhahuahuhuauh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 7:52 am

mesii sepse me pelqen se lun shum mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Lojtari i preferuar edhe pse Empty
MesazhTitulli: Re: Lojtari i preferuar edhe pse   Lojtari i preferuar edhe pse Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lojtari i preferuar edhe pse
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Sporti-
Kërce tek: