ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Share
 

 Super Liga e Kosoves

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Super Liga e Kosoves   Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:26 pm

po more ishalla fiton neser Hysi kunder flamurtarit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Super Liga e Kosoves   Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:34 pm

me siguri fiton se me trajner te ri asht hysi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Super Liga e Kosoves   Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:42 pm

op e kan hjek mukin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Super Liga e Kosoves   Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 9:05 pm

Rezultatet e kesaj jave

Liria 2-0 Kosova (V)
Drenica 2-0 Vëllaznimi
Prishtina 1-0 Besa
Hysi 2-0 Flamurtari
Gjilani 1-0 KEK-u
Trepça 0-1 Ferizaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Super Liga e Kosoves   Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 8:53 am

vllaznimi sjan kerka
gjilani po perparon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Super Liga e Kosoves   Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 10:26 am

heheh Hysi 2-0 olle olle Zabergja dhe Zdredha kan shenuar per Hysin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Super Liga e Kosoves   Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:11 am

na vllaznimi besa mir jena tu shku jave per jave lart e ma larte po ngjitemi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Super Liga e Kosoves   Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 7:19 pm

hehe Hysi nven te 3 o Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Super Liga e Kosoves   Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 12:55 pm

Kete jav takohen

Vëllaznimi-Kosova (V)
Ferizaj-Liria
KEK-u-Trepça
Flamurtari-Gjilani
Besa-Hysi
Drenica-PrishtinaRezultatet e Kesaj jave

Vëllaznimi-Kosova (V) 1:0
Ferizaj-Liria 1:1
KEK-u-Trepça 1:1
Flamurtari-Gjilani 1:1
Besa-Hysi 3:0
Drenica-Prishtina 2:1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Super Liga e Kosoves   Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Icon_minitimeSat Sep 26, 2009 11:10 am

Kete jav takohen

E shtunë
Liria – KEK-u

E diel
Prishtina – Vëllaznimi
Hysi – Drenica
Gjilani – Besa
Trepça – Flamurtari
Kosova (V) – Ferizaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Super Liga e Kosoves   Super Liga e Kosoves - Faqe 4 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Super Liga e Kosoves
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Sporti-
Kërce tek: