ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Share | 
 

 Dashuria e bjeshkeve te nemura - Film

Shko poshtë 
AutoriMesazh
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

MesazhTitulli: Dashuria e bjeshkeve te nemura - Film   Fri Jul 10, 2009 2:38 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://llapi-forum.tk
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

MesazhTitulli: Re: Dashuria e bjeshkeve te nemura - Film   Fri Jul 10, 2009 11:28 pm

Filmi ma i mir shqiptar i te gjithave kohrave qyky per mu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://llapi-forum.tk
behar
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Posts : 64
Join date : 16/07/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuria e bjeshkeve te nemura - Film   Wed Jul 22, 2009 6:55 pm

walla edhe per mu është qyky
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
avatar

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 27

MesazhTitulli: Re: Dashuria e bjeshkeve te nemura - Film   Thu Sep 17, 2009 6:42 pm

o kqyr ky filmi kuku qe sa nuk e kum pa keta bre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Donistyle
V.I.P
V.I.P
avatar

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

MesazhTitulli: Re: Dashuria e bjeshkeve te nemura - Film   Fri Sep 18, 2009 11:39 pm

ka ma te mir se ky per mendimin tim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuria e bjeshkeve te nemura - Film   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dashuria e bjeshkeve te nemura - Film
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kinematografi :: Filma-
Kërce tek: