ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Share | 
 

 Basketbolli/Basketball

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
FLo0rI
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 23
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Basketbolli/Basketball   Thu Aug 27, 2009 3:29 pm

ne finale jon shku Bashkimi

po tani qe i mujti prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rinor Hyseni
Antarë 50%
Antarë 50%
avatar

Posts : 321
Join date : 26/08/2009
Age : 22
Location : Vushtrri
Hobi Hobi : Futbolli

MesazhTitulli: Re: Basketbolli/Basketball   Thu Aug 27, 2009 11:36 pm

FLo0rI shkruajti:
ne finale jon shku Bashkimi

po tani qe i mujti prishtinaopp edhe une e kom qyr qeta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 23
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Basketbolli/Basketball   Thu Aug 27, 2009 11:57 pm

jo finalen ju kurgja hiq

Finalen sbon pa e kqyr l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
avatar

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 24
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

MesazhTitulli: Re: Basketbolli/Basketball   Mon Aug 31, 2009 9:27 pm

nba mat qartit bre jan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.toni-chat.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 23
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Basketbolli/Basketball   Sat Sep 05, 2009 9:24 am

op op normal

ma shum po ka fitoz ne basketboll

se ne futboll

ktu ne kosov l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
albi
Antarë 40%
Antarë 40%
avatar

Posts : 162
Join date : 14/09/2009

MesazhTitulli: Re: Basketbolli/Basketball   Tue Sep 15, 2009 1:47 pm

super peja ma e forta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 23
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Basketbolli/Basketball   Tue Sep 15, 2009 2:17 pm

Bashkimi e ka mujt pejen

Bashkimi Champions
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
albi
Antarë 40%
Antarë 40%
avatar

Posts : 162
Join date : 14/09/2009

MesazhTitulli: Re: Basketbolli/Basketball   Thu Sep 17, 2009 9:03 am

ska lidhje a e ka muit amo ajo o ma e forta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 23
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Basketbolli/Basketball   Thu Sep 17, 2009 11:05 am

ka lidhje shum bile se qaty krahasohen cili ekip ma i fort

dmth bashkimi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Donistyle
V.I.P
V.I.P
avatar

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

MesazhTitulli: Re: Basketbolli/Basketball   Fri Sep 18, 2009 11:08 pm

Greqia në gjysmëfinale të EuroBasketit
Përfaqësuesja e Greqisë në basketboll ka shënuar fitore përballë Turqisë në çerekfinalen e Kampionatit Evropian të Basketbollit- EuroBasket 2009, me rezultat 76-74.

Ishte kjo njëra nga përballjet më dramatike të këtij edicioni të EuroBasketit, sidomos në pjesën e katërt të kohës së rregullt.

Për t’u përcaktuar fituesi nga ky takim është dashur të zhvillohet koha shtesë, pasi që në sekondat e fundit të kohës së rregullt, Arslan barazoi rezultatin në 65-65.

Mirëpo në vazhdime, grekët u treguan më efikas dhe arritën të fitojnë me dy pikë diferencë (76-74).

Në gjysmëfinale, Greqia do të takohet me Spanjën në ndeshjen që zhvillohet të shtunën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 23
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Basketbolli/Basketball   Fri Sep 18, 2009 11:16 pm

op edhe Spanja o e fort ne Basket edhe Serbia 2-jat jon e kan kapercy ni faz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Donistyle
V.I.P
V.I.P
avatar

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

MesazhTitulli: Re: Basketbolli/Basketball   Sun Sep 20, 2009 8:51 am

Spanja mdoket u shku ne finale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
avatar

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 23
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Basketbolli/Basketball   Mon Sep 21, 2009 7:21 pm

Spanja e fitoj Finalen khuu khuu po i fort Paul Gasol i zgjedh

MVP per qit vjet shum i fort ish
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Basketbolli/Basketball   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Basketbolli/Basketball
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Sporti-
Kërce tek: