ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Share | 
 

 Futbolli/Football

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Mon Jul 13, 2009 2:49 pm

Man.City tani kerkon sulmusin e Arsenalit Emanuel Adebayor!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://llapi-forum.tk
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Mon Jul 13, 2009 3:01 pm

MANUEL PELLEGRINI DËSHIRON MË SHUMË YJE, NË KLUB!

Sipas trajnerit të Real Madridit Manuel Pellegrinit, skuadra e tij ka ngecur mbrapa në repartin defanziv dhe në atë të mesfushës.

Pellegrini ka thënë se i duhet një mesfushor ofanziv dhe dy futbollistë tjerë të cilët mund të luajnë anash. Pellegrini deklaroi se shpreson që Florentino Perezi t'i transferojë edhe tre futbollistë të ri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Mon Jul 13, 2009 3:27 pm

spo din mu nal wollai qiky Perez tu ble lojtar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Mon Jul 13, 2009 11:44 pm

florii shkruajti:
spo din mu nal wollai qiky Perez tu ble lojtar
Apet se apet nuk ka me mujt me boo kurgju t'madhee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://llapi-forum.tk
toossi
Fillestar
Fillestar


Posts : 1
Join date : 10/07/2009

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Tue Jul 14, 2009 12:14 am

futbolli qe e bajna na osht super bile na kur te lujmm sikur gjaja jav thejm kamt njani tjetrit e qishtu pa kurrfaar aspektii heheh qaoo..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Tue Jul 14, 2009 12:33 am

Barcelona deshiron ta blej Javier Mascheranon nga Liverpool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nitchee
Antar 10%
Antar 10%
Nitchee

Posts : 64
Join date : 10/07/2009
Age : 21
Location : Podujev

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Fri Jul 17, 2009 11:15 am

Ne Spain E Merr BarCeLona Kurse ne Seria A InTeR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Fri Jul 17, 2009 11:27 am

per tirat spom intereson veq Liverpool me marr Premier Lig ehheheeh Merkato non stop ja kan nis me leviz ekipet po blejn e po shesinn lojtar Wink Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lummi
V.I.P
V.I.P
lummi

Posts : 313
Join date : 10/07/2009
Age : 22
Location : Podujeva

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Fri Jul 17, 2009 4:47 pm

kush po thot se në serie a e merr interi e ka gabim se në serie a e merr milani cheers cheers bounce bounce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Sat Jul 18, 2009 1:20 am

C.Tevez zyrtarisht n'Manchester City !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Sat Jul 18, 2009 10:38 am

dhe me te njejtinn numer 32
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nitchee
Antar 10%
Antar 10%
Nitchee

Posts : 64
Join date : 10/07/2009
Age : 21
Location : Podujev

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Sun Jul 19, 2009 8:34 pm

Ibrahimovic ndrroj numrin ne 10 Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.llapi-forum.tk
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Sun Jul 19, 2009 9:02 pm

Nuk koka shku Ibra n'barq a Neutral
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Sun Jul 19, 2009 10:54 pm

Zyrtare Adebayor ne Manchester City
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nitchee
Antar 10%
Antar 10%
Nitchee

Posts : 64
Join date : 10/07/2009
Age : 21
Location : Podujev

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Mon Jul 20, 2009 10:18 am

popo u shkuu ne Barce Ibra Very Happy:D:D:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Mon Jul 20, 2009 10:54 am

edhe nun qysh e di Eto' u shku ne inter e ibra ne barcelon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lummi
V.I.P
V.I.P
lummi

Posts : 313
Join date : 10/07/2009
Age : 22
Location : Podujeva

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Mon Jul 20, 2009 12:52 pm

o interi ka me u livanos 1 dit hehehheheheheheheheheheheheh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor
Antarë 40%
Antarë 40%
mentor

Posts : 106
Join date : 14/07/2009
Age : 22
Location : Podujeva

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Mon Jul 20, 2009 2:18 pm

Sulmuesi i skuadrës franceze të Bordosë, Marouane Chamakh, e ka zbuluar se tani Tottenham dhe Fulham e dëshirojnë atë.


"Unë dua një sfidë të re, unë kam një dobësi për Ligën Angleze," i tha Chamakh gazetës L'Equipe. "Dëshira ime më e madhe tani është të largohem nga Bordo. Unë e kam përsëritur për disa muaj dhe unë shpresoj se zyrtarët e mi do ta dëgjojnë dëshirat e mia”.

"Me agjentin tim, ne kemi rënë dakord me termat e disa klubeve angleze që janë të prirur për të nënshkruar me mua. Ata janë duke pritur vendimin tim.

"Ata janë klubet Sunderland, Blackburn, Tottenham dhe Fulham. Arsenal? Unë nuk besoj në të vërtetë më. Zyrtarët e mi nuk kanë marrë ndonjë oferte deri më tani nga Arsenal.

"Unë ende nuk e kam bërë vendimin tim. Unë jam duke i studiuar ofertat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Mon Jul 20, 2009 6:00 pm

Trezeguet mund t’i bashkohet Romës

Agjenti i sulmuesit francez David Trezeguet, Antonio Caliendo, nuk e ka përjashtuar mundësinë që lojtari i tij t’i bashkohet Romës këtë verë.
Sulmuesi i Juventusit është lidhur vazhdimisht me një largim nga biankonerët, dhe me raportet që thonë se Mirko Vucinic mund të largohet nga Roma, francezi thuhet se është propozuar të lëvizë në drejtim të kryeqytetit italian.

“Roma ende është e interesuar për Trezeguet dhe kjo është normale. Nëse Roma kërkon sulmues, dhe nëse Juve e lejon largimin e tij, atëherë shanset që ai t’i bashkohet ekipit tjetër ekzistojnë”, ka thënë Caliendo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://llapi-forum.tk
behar
Antar 10%
Antar 10%
behar

Posts : 64
Join date : 16/07/2009

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Wed Jul 22, 2009 6:34 pm

valla sa per transferet e realit kan me deshtu kini me pa seedhe kur i ka marr athere figon zidanin ronaldon ka deshtu keni me pa kush osht nr1 F.C.NARCELONA per mendimin tem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Wed Jul 22, 2009 11:38 pm

shumm optimist jom per realin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Thu Jul 23, 2009 1:31 pm

Xabi Alonso shum pran kalimit te Real Madrid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ardi-blakqori
V.I.P
V.I.P
ardi-blakqori

Posts : 54
Join date : 10/07/2009
Age : 25
Location : podujeva
Hobi Hobi : hacker

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Thu Jul 23, 2009 2:39 pm

hej ibrakadabrra ne barcelon : enderroj te luaj me messi'n hahahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.llapi-forum.tk
ardi-blakqori
V.I.P
V.I.P
ardi-blakqori

Posts : 54
Join date : 10/07/2009
Age : 25
Location : podujeva
Hobi Hobi : hacker

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Thu Jul 23, 2009 2:40 pm

po pom dhimen do qe duhet mu bae me barcelonen per shkak te ibrahimoviqit qe po vjen ne barcelon gjynahit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   Thu Jul 23, 2009 3:30 pm

uaheuaheu palidhje ashtu sit shkon lojtari qe e ke dasht me ndrru ekipin sic o rasti i ibra's mejher mu bo me Barcelonen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Futbolli/Football   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Futbolli/Football
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Sporti-
Kërce tek: